Gdzie zrobić sesję ślubną na Śląsku

Śląsk to szeroki wybór rewelacyjnych miejsc, w którym można zrobić sesję ślubną, a mimo wiele par i tak ma trudności z wyborem czegoś dla siebie. Wy również nie jesteście w stanie się zdecydować? W takim razie poznajcie moją listę miejsc, które warto wziąć pod uwagę.

Pałac w Krowiarkach

Moją pierwszą propozycją jest Pałac w Krowiarkach, czyli miejsce bardzo dobrze znane przez wielu fotografów ślubnych na Śląsku. Niektórzy już zdążyli o nim zapomnieć i widać, że ruch tutaj jest o wiele mniejszy, niż kilka lat temu. Jednak ja widzę w tym szansę na fajną sesję ślubną bez zbędnego tłumu. To na pewno się uda, bo panuje tutaj wyjątkowy klimat, a niebanalna architektura sprawia, że można stworzyć naprawdę wiele dobrych kadrów.

Góra Zborów

Jeśli marzy nam się sesja ślubna Śląsk na łonie natury i skałek, to zdecydowanie wybór powinien paść na Górę Zborów. Swoją drogą to jedno z najciekawszych miejsc, które powinien odwiedzić każdy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Rozcierają się stąd niesamowite widoki, a idealna sceneria na sesję ślubną. Wielkim minusem może okazać się tłok, zwłaszcza w sezonie ślubnym. Jednak warto trochę się pomęczyć, ponieważ efekty przekraczają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Skansen w Chorzowie

Skansen w Chorzowie to kolejne miejsce, które sprawdzi się na sesję ślubną na Śląsku. Do swojej dyspozycji mamy piękną przestrzeń, klimatyczne chatki, czy nawet wiatraki. Takie zagospodarowanie terenu tworzy wyjątkowy klimat, więc warto go wykorzystać właśnie do sesji ślubnej.

NOSPR i Muzeum Śląskie

NOSPR i Muzeum Śląskie to niezliczona ilość ciekawych zakamarków, świetnych kolorów i roślinności. Takie połączenie elementów może stanowić też wyjątkowe tło do naszej sesji zdjęciowej, więc jeśli marzy nam się typowo architektoniczna sesja, miejski styl w połączeniu z naturą, to zdecydowanie tutaj warto się stawić.

Nikiszowiec

Dobrym wyborem może okazać się również Nikiszowiec, zwłaszcza jeśli szukamy klimatycznego miejsca. Przy odpowiednim świetle można tutaj tworzyć wyjątkowe kadry, a właśnie na tym chyba zależy każdej parze, więc warto wpisać Nikiszowiec na swoją listę.

Te i inne miejsca powinien zaproponować Wasz profesjonalny fotograf ślubny Śląsk.